Operator centru de asistenta – Bucuresti

RESPONSABILITATI

Preluarea apelurilor din partea partenerilor si gestionarea e-mailurilor
Coordonarea conditiilor contractuale intre asigurat, asigurator si partenerii de afaceri Europ Assistance
Pregatirea si arhivarea facturilor pentru plata

CERINTELE POSTULUI

Cunostinte ale pachetului Microsoft Office sau asemanator
Cunostinte limba engleza – nivel conversational
Studii medii (studiile superioare constituie un avantaj)
Persoana flexibila, dinamica, responsabila si rezistenta la stres
Abilitati de comunicare si ascultare, orientare catre client
Disponibilitate de a lucra in ture

Beneficii

Pachet salarial atractiv (salariu, tichete de masa)
Bonus de sarbatori (Craciun, Paste ) – Bonuri valorice
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica
Program flexibil
Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor
Bonus trimestrial
Posibilitatea de dezvoltare profesionala

Va rugam sa trimiteti cv-urile la adresa ovidiu.abutnarita@europ-assistance.hu

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *